Najbliższe seminaria współorganizowane przez nasze Stowarzyszenie

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia Badań nad Źródłami i Funkcjami Prawa „Fontes”, mam przyjemność przypomnieć o najbliższych seminariach, jakie współorganizowane są przez nasze Stowarzyszenie oraz podać najświeższe informacje organizacyjne.

1) Najbliższe odbędzie się w Warszawie:

Główny organizator: dr Anna Kociołek – Pęksa

Termin i miejsce: 18 kwietnia 2015 r. (sobota), budynek Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, ul. Słowackiego 52/54.

Godzina rozpoczęcia: 11:00

Seminarium będzie poświęcone dyskusji nad wypracowaniem podejścia badawczego, które będzie miało zastosowanie w ramach projektu P9 „Sankcje i gratyfikacje w prawie”. Dlatego do udziału szczególnie gorąco zachęcam osoby, które planują aktywny udział w tym projekcie. Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie udziału w seminarium do  31 marca, na mój adres mailowy. Jeszcze przed seminarium prześlę zainteresowanym osobom tezy do dyskusji i dalsze szczegóły spotkania.

Uwaga: osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w seminarium, a są zainteresowane partycypacją w projekcie P9, proszę o informację o chęci udziału w projekcie. Wyślę tezy do dyskusji także tym osobom, z prośbą o wyrażenie mailem własnych poglądów wobec tych tez. Zaprezentuję uzyskane wypowiedzi na seminarium i będziemy nad nimi dyskutować!  

2) Następne spotkanie odbędzie się 13 maja, godz. 15.30, w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, sala senacka.

Będzie ono poświęcone prezentacji wyników projektu badawczego NCN dotyczącego społecznych i ekonomicznych powodów tworzenia prawa.

Dalsze szczegóły tego spotkania niebawem.

3) Mamy także wstępne deklaracje co do organizacji kolejnych dwóch seminariów, w Lublinie i Częstochowie, maj – czerwiec. Będę informował na bieżąco

 

Zachęcam do udziału w seminariach m.in. Koleżanki i Kolegów, którzy niedawno do nas dołączyli. Niektórych z Państwa nie miałem jeszcze okazji poznać osobiście, a chętnie bym to uczynił!

Łączę najlepsze pozdrowienia

Paweł Chmielnicki